Honza Podzimní EDIT

Už nějaký čas jsme napřidávali novinky od kluků z našeho teamu. Je to moje chyba kluci materiál poslali, ale kvůli vytíženosti jsem se k tomu dostal až teď za což se klukům a v tomto případě hlavně Honzovi omlouvám. Tentokrát přichází na řadu Honza Služevský se svým už tedy podzimním editem, ale věřím, že mu to nic neubírá na atraktivitě a naopak vás pěkně nabudí na blížící se sezónu. Takže ještě pár slov od Honzy a můžeme jít na to:

Ahoj,

                dostal jsem slovo a tak se s Vámi podělím o můj letošní podzim a vidinu příštího roku.

                Počasí letos nebylo zrovna nejpříznivější a když už zrovna přálo, nebyla moc příznivá škola. Nedal jsem tomu tolik, kolik jsem měl v plánu a jaro bude stát kvůli maturitě předpokládám za nic, každopádně těším se už i na něj, jelikož díky autu jsem konečně mobilní, a tak i přes to, že nebudu moct skejtovat každý den, o víkendy můžeme s klukama jezdit na tripy do okolních a také vzdálenějších měst a ty, jak je známo, stojí vždy za nejvíc.

                Po doufám úspěšně zdolaných maturitních zkouškách nastane letní volno, které bude díky právě matuře o dost delší, než kdy jindy. Léto si hodlám užít se svou milovanou přítelkyní, ale také mám v plánu věnovat se skateboardingu na 110%, plánujeme více než týdenní trip po různých místech nejen v ČR, a tak doufám, že se dočkáme pořádného progressu.

                Pak bychom rádi s mou drahou polovičkou na vysokou do Prahy a tam se krom na soužití s ní těším na velmi polepšující podmínky pro skateboarding, u nás v Mostě to totiž poslední dobou stojí čím dál tím více za starou bačkoru.

                V parku jsem toho letošní podzim moc nenajezdil, když jsme se šli občas projet, brali jsme foťák na street a pořídili jsme s kámošem Martinem Hojerem několik záběrů, ze kterých jsme dali dohromady alespoň takové skromné podzimní montáže.

 S týmovým riderem Davidem Luu jsme natočili první díl Ballanc školy skateboardingu, kde seznamujeme se základními triky a vysvětlujeme jak na ně.

                Koncem ledna si budu pořizovat pořádnou zrcadlovku, se kterou v již solidní kvalitě dotočíme druhý a třetí díl Ballanc školy, kde vysvětlíme variace základních triků, základní slidy, grindy a manualy a během jara si obstarám objektiv s rybím okem. Chtěl bych řádně zdokumentovat všechny naše akce, tripy, reprezentovat Ballanc shop a rok uzavřít profilem, do něhož budu střádat záběry od jara až do podzimu.

That's All

Všem přeji krásně prožité Vánoce, svátky a nabitého Silvestra. (pozn. red. doufám, že se Honzovo přání vyplnilo)

Díky za pozornost a díky Ballancu za podporu a motivaci.

 


fotogalerie:

Kategorie

Jakou stavbu/prohnutí snowboardu preferujete?

  • klasický CAMBER  [42%]
  • opačný ROCKER  [33%]
  • kombinace CAM-ROCK  [17%]
  • žádné prohnutí ZERO  [8%]
Celkem hlasů: 12
NAŠE NABÍDKA PRKEN
Značky