• Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců
Štítky

Velikosti

Fallen Loose fit

Fallen Loose fit

black, pánské jeansy užší střih
990 Kč Cena: 1590 Kč

Fallen

Pod značkou Fallen Footwear se skrývá stylová obuv, za kterou stojí profesionální skateboardový jezdec Jamie Thomas. Již z tohoto faktu vyplývá vhodná cílová skupina zákazníků. Boty se zmíněným označením preferují především všechny osoby, které skateboarding považují za atraktivní sport, jemuž se aktivně věnují. Zalíbení v produktech však může nalézt i člověk, který se o tuto oblast příliš nezajímá. Rozhodně proto nemusíte být zrovna zkušený rider, který zvládá obtížné triky. Jestliže teprve procházíte fází sžívání se svým skejtovým prknem, klidně si představovanou společnost přidejte na seznam oblíbených módních firem.
Od roku 2003, kdy došlo ke zdrodu Fallen Footwear, byly k produkování obuvi využívány prostory DC Shoes. Vlastníkem příslušné licence pochopitelně zůstával Jamie Thomas. K první změně došlo o dva roky později. Firmu DC totiž zakoupila korporace Quiksilver, která patří mezi největší výrobce surfařského oblečení. Vedení nakonec rozhodlo o rozdělení obou značek v přátelském stylu. Fallen boty se totiž na trhu vyprofilovaly jako zcela jedinečné zboží, které si zasloužilo vlastního distributora. Tohoto úkolu se zhostila společnost Black Box Distribution, kterou řídí právě Thomas.
TEAM: Jamie Thomas/Billy Marks/Josh Harmony/Tommy Sandoval/Tony Cervantes/James Hardy/Garret Hill/André Def/Lorran Sujinho/Tom Asta/Gabriel Moreira/Raphael Guga/Dane Burman/Jack Curtin/Jose Cruz/Nicolas Kost/Allan Commelin/Anthony Schultz/Ernie Torres/Jon Dickson/Tyler Palmer

Kategorie

Jakou stavbu/prohnutí snowboardu preferujete?

  • klasický CAMBER  [42%]
  • opačný ROCKER  [33%]
  • kombinace CAM-ROCK  [17%]
  • žádné prohnutí ZERO  [8%]
Celkem hlasů: 12
NAŠE NABÍDKA PRKEN
Značky