• Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců
Štítky

Velikosti

Duncan Ball Bearing Parts Kit

Duncan Ball Bearing Parts Kit

Set je určen pro následující yoya: Freehand, Freehand 0, Freehand MG, Freehand 1, ThrowMonkey, DragonFly, Balistic, BumbleBee, Avanger, Hayabusa, Hayabusa SL, Mosquito, Flying Squirrel, Speed Beetle, Pulse, Flying Panda, Mayhem, Momentum, Diversion, a mnoho dalších. Set může být kompatibilní i s dalšími výrobci. Pokud si nejste jisti jaké ložisko patří do Vašeho yoya tak nás neváhejte kontaktovat! Balení obsahuje: ložisko, gumičky, 5 sad (velikostí - pro ještě větší možnost přispůsobení) spacerů.
71 Kč Cena: 120 Kč
Duncan Flipside yoyo

Duncan Flipside yoyo

Nejnovější a dlouho očekávaný model od americké firmy Duncan. Hlavním rysem Flipside je systém, díky kterému si můžete vybrat mezi malým a velkým konkávním ložiskem (obě jsou v balení). Stačí otočit spacery (kovové podložky ve středu yoya) a můžete nasadit buď malé (SPEC) nebo velké (konkávní) ložisko. To ocení hlavně středně pokročilí yoyeři, kteří už nechtějí yoyo vracející se na trhnutí ale hodně kvalitní model, který toho spoustu vydrží a zvládne. Flipside se řadí mezi yoya jako Protostar, GrindMachine nebo Trigger. Jako návratový systém používá SG stickers (k-pady/silikon/IrPady) a svým lehkým H tvarem je modernizací Freehandu Zero. Přitomto všem se mu navíc daří udržet daleko příjemější cenu než konkurence. Tu navíc jednoznačně prevyšuje v kvalitě zpracování a trvanlivosti. Na tomto yoyu není prakticky nic co by se mohlo rozbít. Do yoya navíc pasují typické Duncan pogy takže si yoyo můžete designovat a obměňovat dle libosti.
309 Kč Cena: 520 Kč
Duncan Metal Drifter yoyo

Duncan Metal Drifter yoyo

Kvalitní menší kovové yoyo za dobrou cenu - to je Metal Drifter! Metal Drifter je novinkou v Duncan rodině levných kovových yoyí. Nutno říct, že se Duncan poučil z chyb u Metal Zera a připravil vám příjemné kovové yoyo menší velikosti za cenu plastových kousků. S tímto yoyem jdou samozřejmě provádět i klasické stringové tricky bez protizávaží na konci provázku (freehand). V balení je přibaleno protizávaží a můžete si tedy vybrat jestli chcete provádět stringové nebo freehandové tricky. Yoyo je provedeno ve více barevných variantách. Bohužel není v našich silách zajistit vám dodání konkrétního provedení, avšak zaručujeme, že budete spokojeni. Parametry a specifikace: Váha: 62 g. Průměr: 52,9 mm. Šířka: 39,1 mm. Ložisko: malé, typ A (Duncan) Návratový systém: Silicon Stickers 12mm Ložisko: malé, Duncan Gap: nastavitelný Návratový systém: Friction Stickers, recessed (lze použít i Silicone Stickers 12mm)
416 Kč Cena: 699 Kč

yoyo, yoyo obchod, kovová yoya, plastová yoya

V našem skateshopu najdete jako doplněk také yoya od legendárního výrobce DUNCAN. Od základního modelu s návratovým systémem pro začátečníky DUNCAN Butterfly TX až po profesionální kovové yoyo DUNCAN RAPTOR. součástí nabídky jsou i yoyo provázky - stringy, ložiška, protizávaží atd. 

Kategorie

Jakou stavbu/prohnutí snowboardu preferujete?

  • klasický CAMBER  [42%]
  • opačný ROCKER  [33%]
  • kombinace CAM-ROCK  [17%]
  • žádné prohnutí ZERO  [8%]
Celkem hlasů: 12
NAŠE NABÍDKA PRKEN
Značky