• Zobrazit:
Řadit dle:
Filtrovat podle výrobců
Štítky

Velikosti

Fox Core belt pásek white

Fox Core belt pásek white

unisex pásek white Materiál: 100% Polyurethan. M - 74 - 89 cm S - 69 - 84 cm
462 Kč Cena: 670 Kč
Fox Tanker košile red

Fox Tanker košile red

red, pánská košile s dlouhým rukávem Fox, příjemný materiál, kapsi na prsou
910 Kč Cena: 1530 Kč
Fox Duster jeans dirty rinse

Fox Duster jeans dirty rinse

dirty rinse, pánské jeansy - relaxed fit - klasický, volnější střih, velmi kvalitní materiál i zpracování, kožené embosy.
1053 Kč Cena: 1770 Kč

FOX racing

foxAmerický název firmy vyrábějící oblečení a doplňky Fox Racing je pojem, který zná dnes takřka celý svět. Tato firma byla založena v roce 1974 univerzitním učitelem, Geoffem Foxem. Nejprve se zabývala distribucí dílů pro evropské motokrosové motorky, během dvou let i jejich výrobou. Na jaře roku 1977 Geoff Fox založil svůj vlastní profesionální motokrosový tým, který dosáhl mnoha úspěchů a dokázal americké motokrosové veřejnosti, že jeho výrobky jsou nejlepší ve svém oboru. Ručně šité červené, oranžové a žluté oblečení jeho týmových jezdců se stalo takovým hitem mezi fanoušky, že se firma začala dále specializovat na oblečení a doplňky pro extrémní a fyzicky náročné sporty (motokros, BMX, MTB, surfing, wakeboarding, snowboarding).
Dnes je Fox Racing stále rodinnou firmou s více jak 300 zaměstnanci a nabízí celou řadu sportovního oblečení a doplňků, které svým uživatelům poskytují maximální svobodu pohybu při zachování jejich excelentní funkčnosti. Výzkum, vývoj a produkce této firmy s hlavou lišky ve znaku vychází především ze zkušeností týmových jezdců nabytých na různých závodech a akcích. A ačkoliv je tato značka stoprocentně oddaná svým motokrosovým kořenům, v BMX a MTB oblečení se stala nejvíce uznávanou alternativní sportovní značkou napříč generacemi.

Kategorie

Jakou stavbu/prohnutí snowboardu preferujete?

  • klasický CAMBER  [42%]
  • opačný ROCKER  [33%]
  • kombinace CAM-ROCK  [17%]
  • žádné prohnutí ZERO  [8%]
Celkem hlasů: 12
NAŠE NABÍDKA PRKEN
Značky